Kadra

ADMINISTRACJA

ZARZĄD – PREZES - Janusz Zawadzki - mbs@parkometry.pl

DYREKTOR TECHNICZNY - Konrad Zawadzki - konrad@parkometry.pl

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ - Iwona Wójcicka - iwona@parkometry.pl

SEKRETARIAT - Urszula Oszczyk - ula@parkometry.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

SPRZEDAŻ/MARKETING - Agnieszka Oszczyk - agnieszka@parkometry.pl

 

SERWIS TECHNICZNY

KIEROWNIK SERWISU - Wiktor Jóźwiak - wiktor@parkometry.pl

KASY FISKALNE - Marek Konopka - mkonopka@parkometry.pl

UKŁAD SELEKCJI MONET - Wiktor Jóźwiak - wiktor@parkometry.pl

 

DZIAŁ ROZWOJU

ELEKTRONIKA - Paweł Majkowski - pawel@parkometry.pl

MECHANIKA - Lech Borejszo - lech.borejszo@parkometry.pl

OPROGRAMOWANIE - Jarosław Zagrajek - zagrajek@parkometry.pl

NADZÓR INFORMATYCZNY I SYSTEM OPTIMA - Wojciech Kołodziej - wojciechkolodziej@gmail.com

SYSTEM OPTIMA - Konrad Zawadzki - konrad@parkometry.pl