Firma

MBS Computergraphik Sp. z o.o.firma

Od ponad 20 lat jest producentem i dystrybutorem parkomatów. Z naszych doświadczeń oraz rozwiązań techniczno - organizacyjnych korzystają operatorzy w całej Polsce. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym oraz działem rozwoju tworzonym przez inżynierów konstruktorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w opracowywaniu i wdrażaniu do produkcji automatów parkingowych. Pierwszy polski parkomat został zaprojektowany w naszej firmie w 1996 roku.

Oferowane przez nas parkomaty są urządzeniami o specjalistycznej konstrukcji mechaniczno -elektronicznej. Przystosowane do bezawaryjnej pracy w surowych warunkach panujących na ulicach. Dzięki pancernej konstrukcji zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanych wewnątrz pieniędzy. Nie wymagają żadnych przyłączy, bo zasilane są jedynie z baterii zapewniających ciągłą, bezawaryjną pracę przez ponad 3 lata. Proces sprzedaży biletów jest intuicyjny i przebiega bardzo sprawnie. Wszystkie elementy obsługowe parkomatu zostały zaprojektowane w sposób niezwykle czytelny, aby obsługa urządzenia była łatwa i bezproblemowa.

Dział techniczny i ogólnopolskie zaplecze serwisowe zapewniają obsługę stref płatnego parkowania. Internetowy system OPTIMA do zarządzania i monitorowania parkomatów zapewnia pełną kontrolę finansową i techniczną sieci parkomatów na terenie całej Polski.