Strefy płatnego parkowania

Zorganizowaliśmy wiele stref płatnego parkowania na terenie całej Polski, dzięki czemu dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem. Utrzymujemy trwałe kontakty z wieloma operatorami stref parkingowych.

Aby zaspokoić oczekiwania naszych obecnych i przyszłych klientów nie ograniczamy się jedynie do roli dostawcy urządzeń do pobierania opłat parkingowych, wychodzimy z założenia, że proces organizacji strefy płatnego parkowania nie sprowadza się wyłącznie do instalacji parkometrów. Równie istotnym elementem jest odpowiednie zaplanowanie inwestycji, przyjęcie optymalnego sposobu organizacji pracy służb nadzorujących strefę i konsekwentne realizowanie przyjętych założeń. Wszystkie opracowania bazują na wyrobach produkowanych przez nas. Konfiguracje są dopasowywane indywidualnie ze względu na różne wymagania odbiorców.

Rozwinęliśmy działalność doradczą i kompleksowo świadczymy usługę, której celem jest wspieranie klientów w osiągnięciu zamierzonych celów.

Doradztwo przy realizacji projektów polega między innymi na poprawie efektywności wykorzystania miejsc parkingowych, organizacji pracy służb kontrolnych i windykacyjnych oraz serwisu.

Kompleksowo przygotowujemy i wdrażamy strefy płatnego parkowania od opracowując wstępne założenia finansowe inwestycji i koncepcję organizacji strefy wraz ze strukturą organizacyjną podmiotu operatorskiego. Prowadzimy analizy i pomiary atrakcyjności miejsc parkingowych, co pozwala na usytuowanie urządzeń w odpowiedniej lokalizacji. Wyposażamy w środki techniczne do poboru opłat parkingowych.

Prowadzimy eksploatację strefy płatnego parkowania, serwis techniczny urządzeń oraz kontrolę płatności.