Usługi

WYKONUJEMY SZEREG USŁUG Z ZAKRESU OPRACOWAŃ TECHNICZNYCH, KONSTRUKCJI I SERWISU

Projektujemy urządzenia z zakresu mechaniki precyzyjnej i elektroniki. Wykonujemy projekty indywidualne, serie prototypowe i krótkie partie produkcyjne. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek fiskalnych. Opracowania koncepcji, wdrażanie stref płatnego parkowania oraz ich prowadzenie.


 

SYSTEM OPTIMA  optima-ikona

System OPTIMA jest specjalistyczną aplikacją sieciową z oprogramowaniem umożliwiającym zarządzanie i monitorowanie strefy płatnego parkowania, analizę danych transmitowanych przez parkometry oraz tworzenie raportów w szybki, łatwy i bezpieczny sposób za pośrednictwem strony internetowej. Jedynym wymaganym narzędziem jest komputer z dostępem do internetu i najnowszą wersją przeglądarki Mozilla/Chrome, a dane o transakcjach i operacjach parkometrów gromadzone są na centralnym serwerze. Bezpieczna, wygodna i tania alternatywa dla tradycyjnego oprogramowania stacjonarnego.

 
optima-ikony

SERWIS serwis-ikona

Dział techniczny i zaplecze serwisowe jest do dyspozycji wszystkich klientów, którzy skorzystali z oferty naszych urządzeń. Usługa serwisu zapewnia gwarancyjną i pogwarancyjną opiekę nad urządzeniami, co umożliwia ciągłość i poprawność pracy urządzeń. Zapewniamy przeglądy serwisowe, dostarczamy części zamienne i materiały eksploatacyjne.

 

serwis-ikony

STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA   ikona-strefy-2

Zorganizowaliśmy wiele stref płatnego parkowania na terenie całej Polski, dzięki czemu dysponujemy ogromną wiedzą i doświadczeniem. Utrzymujemy trwałe kontakty z wieloma operatorami stref parkingowych. Aby zaspokoić oczekiwania naszych obecnych i przyszłych klientów nie ograniczamy się jedynie do roli dostawcy urządzeń do pobierania opłat parkingowych, wychodzimy z założenia, że proces organizacji strefy płatnego parkowania nie sprowadza się wyłącznie do instalacji parkometrów. Równie istotnym elementem jest odpowiednie zaplanowanie inwestycji, przyjęcie optymalnego sposobu organizacji pracy służb nadzorujących strefę i konsekwentne realizowanie przyjętych założeń. Wszystkie opracowania bazują na wyrobach produkowanych przez nas. Konfiguracje są dopasowywane indywidualnie ze względu na różne wymagania odbiorców.
 
 

strefy-platnego-parkowania-ikony

PROJEKTY projekty-ikona

Zespół konstruktorów, elektroników i programistów specjalizuje się we wszelkiego rodzaju mikroprocesorowych układach kontrolno - sterujących. Do wszystkich wyrobów stosowane są własne sterowania wraz z oprogramowaniem. Nie praktykujemy rozwiązań opartych na płytach PC i popularnych systemach operacyjnych, dzięki temu nasze rozwiązania są tanie, szybkie, niezawodne i przystosowane do pracy w najcięższych warunkach środowiskowych.
Realizacja projektów jest całkowicie zgodna z wymaganiami klienta.

 

projekty-ikony